RSS feed

Velkommen til mitt digitale arkiv over kart og veivalg!

På denne siden vil jeg prøve å legge ut kart, løyper og veivalg fra orienteringsløp jeg har deltatt i.

WOC Middle Qual  (13/08/2019)
Tuesday 13 August 2019
Knatterudfjellet, Norway
Middle
O-ringen Etapp 4 (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Jursla, Sweden
Middle
O-ringen Etapp 3 (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Kvillinge, Sweden
Long
O-ringen Etapp 2 (23/07/2019)
Tuesday 23 July 2019
Finspång, Sweden
Long
O-ringen Etapp 1  (22/07/2019)
Monday 22 July 2019
Finspång, Sweden
Long
Jukola  (16/06/2019)
Sunday 16 June 2019
Kangasala , Finland
Relay, leg 5th Leg
World Cup Chasing Start (09/06/2019)
Sunday 9 June 2019
Chasing Start
World Cup Middle (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Finland
Middle
Huldersprinten  (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Skauen , Fet O-Lag, Norway
Middle
EikerLøpet  (30/05/2019)
Thursday 30 May 2019
Kløveråsen , Eiker O-Lag, Norway